دسته بندی :

بهترین فرصت های شغلی برای خارجی ها در شنژن چیست ؟

بهترین فرصت های شغلی برای خارجی ها در شنژن چیست ؟ ،گروه تجاری تهران شنزن با سالها تجربه در کشور چین و مخصوصا شهر شنژن چین مجموعه ای از مورد نیازترین مشاغل در شهر شنزن را فراهم آورده است تا ایرانیان عزیز که قصد مهاجرت و کار به شهر شنژن را دارند از آن استفاده کنند.همچنین گروه تجاری تهران شنزن آماده ارائه انواع خدمات امور حواله جات می باشد.

آموزش انگلیسی

رایج ترین فرصت های شغلی برای خارجی ها در شنژن، آموزش زبان انگلیسی و تجارت است. مثلا تدریس در مهدکودک ها، دبیرستان ها و سمت های خاص و تخصصی تر در دانشگاه ها. برخی از سازمان ها به مدرکی مبنی بر تجربه تدریس و مدرک زبان انگلیسی نیاز دارند. در حالی که دیگران فقط به تجربه تدریس قبلی نیاز دارند.

یکی دیگر از فرصت های شغلی رایج در زمینه های فناوری ارائه می شود زیرا شنژن شهر فناوری چین است. این شامل موقعیت‌هایی در توسعه نرم‌افزار، کدنویسی و تجزیه و تحلیل داده‌ها می‌شود.

مدیران

مدیران توسعه نیز یک فرصت شغلی در شهر شنزن است که در بین خارجی ها محبوبیت دارد.!

تجارت یا حمل و نقل

تجارت یا حمل و نقل در دنیای تجارت و تجارت الکترونیک، با توجه به موقعیت مکانی شنژن، هر دو تعداد پیشنهادات بالایی دارند.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
نحوه یافتن فرصت های شغلی برای خارجی ها در شنژن چگونه است ؟

بازار یابی

بازاریابی در شهر شنزن که بر پیشرفت دیجیتال تمرکز دارد، زمینه هایی مانند بازاریابی دیجیتال نیز با این فناوری در حال تکامل هستند. مشاغل محلی برای استخدام و یادگیری از خارجی ها باز هستند. یعنی از این سرمایه گذاری می کنند تا بتوانند از طریق ارتباطات خارجی به بازارهای بین المللی برسند.

هنرهای نمایشی

اگرچه این فرصت های شغلی بسیار کمیاب هستند، اما کسانی که هنرمند هستند و عاشق نشان دادن استعدادهای خود هستند، می توانند در این مسیر قدم بگذارند. این به نوبه خود باعث پیشرفت شغلی آنها در سرزمین های خارجی می شود.

مهمان نوازی و گردشگری

خارجیانی که بیش از یک زبان (از جمله انگلیسی) صحبت می کنند به راحتی می توانند در هتلداری و گردشگری شنزن مشغول به کار شوند. این به دلیل توانایی آنها در برقراری ارتباط با چینی ها و سایر خارجی ها است.

پزشکی مدرن

توسعه پزشکی و فناوری یک موضوع داغ به ویژه در طول همه گیری COVID-19 است. بنابراین، پیشرفت های نوآورانه و پایدار در پزشکی مدرن بسیار مهم است. خارجی ها و چینی ها می توانند از همکاری در این زمینه چیزهای زیادی بیاموزند.

علوم زیستی

استفاده از Bio-Science به شدت در شنژن اجرا شده است. سطح بیوتکنولوژی از استانداردهای بین المللی برخوردار است، بنابراین خارجیانی که در این رشته تحصیل می کنند می توانند در این بخش شغل پیدا کنند.

رباتیک و هوش مصنوعی

رباتیک به دلیل هوش مصنوعی یک موضوع داغ است. این امر در بهبود و خودکارسازی فرآیندها و خدمات در دنیای انسانی نقش دارد. در چین، یک گوشی هوشمند دارای عملکردهای متعددی از جمله توانایی پرداخت هزینه برای چیزها و استفاده از آن در سیستم حمل و نقل است. اگر در این زمینه مهارت کافی دارید، امکان جذب نیرو وجود دارد.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
تکنولوژیهای  برتر مورد استفاده  در شنزن چه هستند ؟

orientalcareer.com منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *