دسته بندی :

9 بازار توصیه شده در Huaqiangbei

اکنون که داستان کامل Huaqiangbei را شناخته اید ، وقت آن است که در ارزشمندترین بازارهای شهر شنزن چین واقع در Huaqiangbei بازدید داشته باشید. بازارهای زیر بسیار نزدیک واقع شده اند ، بنابراین می توانید پیاده از همه آنها بازدید .

SEG Electronics Plaza

مجتمع تجاری SEG Plaza یک ساختمان برجسته در منطقه تجاری Huaqiangbei است. در سال 1988 با مساحت تجاری 48000 متر مربع ساخته شده است. طبقات 1 تا 9 Seg Plaza بازارهای الکترونیکی هستند که عمدتا تلفن های همراه و رایانه ها را تحت کنترل دقیق کیفیت می فروشند در بازار الکترونیکی SEG که از ساختمان Baohua بازسازی شده است ، در کنار SEG Electronics Plaza قرار دارد.

این دو ساختمان که در مجموع با بازید روزانه 50،000 مشتری برخوردار است ، توسط یک پل هوایی به یکدیگر متصل می شوند.

Huaqiang Electronics World

دومین مرکز تجارت الکترونیک در شنژن است که دارای قطعات الکترونیکی و محصولات الکترونیکی دست دوم است ، مخصوصاً محل فروش قطعات و انواع رایانه دست دوم میباشد.

چیدمان Huaqiang Electronics World طبقه اول اجزای الکترونیکی طبقه دوم اجزای کامپیوتر و مونتاژ طبقه سوم اجزای دست دوم و تعمیر کامپیوتر طبقه چهارم رایانه ها و لپ تاپ های دست دوم میباشد .

مجتمع تجاریHuaqiang Electronics World در سال 1988 با مساحت تجاری 43000 متر مربع تاسیس شد و یک بازار بزرگ حرفه ای برای وسایل الکترونیکی و رایانه ای با بیش از 2800 مغازه میباشد که در آن نزدیک به 10 هزار نفر مشغول به کار هستند.

Yuanwang Digital mall

1.gمجتمع تجاری Yuanwang Digital Mall در منطقه مرکزی Huaqiangbei واقع شده است و بیش از نیمی از خریداران عمده تلفن همراه را به خود جلب می کند. این بزرگترین مرکز خرید یک مرحله ای تلفنهای همراه و محصولات دیجیتال است که تجارت بیش از 50 کشور و منطقه را شامل می شود.

این مرکز خرید در 4 دسته اصلی محصولات زیر را ارائه می‌دهد:

دسته اول محصولات دیداری و شنیداری دیجیتال مانند دوربین های دیجیتال ، دوربین فیلمبرداری ، نوت بوک های الکترونیکی ، ضبط صدای دیجیتال و تلویزیون رنگی است.

دسته دوم محصولات ارتباطی مانند تلفن های همراه و اجزای سازنده ، سوئیچ های کنترل شده توسط برنامه ، تلفن های ویدیویی ، دستگاه های فکس ، دستگاه های فتوکپی و کپی است.

دسته سوم رایانه ها و محصولات کاربردی مانند رایانه های شخصی ، لپ تاپ ها ، محصولات برنامه های شبکه ، چاپگرها ، اسکنرها و مانیتورهای رایانه است.

دسته چهارم محصولات الکترونیکی مختلف دوربین های نظارتی و دزدگیرهای ضد سرقت است.

Mingtong Digital City

http://tehran-shenzhen.com/wp-content/uploads/2021/08/Mingtong-digital-city-in-huaqiangbei-3-1024×575-1.jpgمساحت شهر دیجیتال مینگتونگ 60،000 متر مربع با بیش از 50،000 نفر نیروی کار است و گردش مشتری روزانه آن بیش از 10،000 نفر است.طرح بازار شهر دیجیتال Mingtong در زیر ذکر شده است:

چیدمان Mingtong Digital City طبقه 1-2 طبقه تلفن های شرکت های مارک دار داخلی و خارجی طبقه سوم تلفن های همراه شرکت های داخلی و طبقه چهارم تلفن های همراه صادراتی و در طبقه 5 -6 فناوری های توسعه تلفن های همراه عرضه میگردد.

ویژگیهایی که در Mingtong Digital City وجود دارد که آن را به رقابتی ترین بازار فروش تلفن های همراه در Huaqiangbei تبدیل کرده است.

کانال های توزیع در سراسر جهان : به عنوان یک بازارحرفه ای فروش تلفن همراه با تحقیق و توسعه ، نمایش ، فروش و مذاکره تجاری ،باعث شده است که Mingtong مشتریانی را از سراسر جهان جذب خود کند ، بستر فروش آنلاین در این بخش شهر شنزن باعث پدید آمدن هزاران فروشنده در شهر دیجیتال Mingtong شده است که محصولات خود را در سیستم عامل های آنلاین ارائه می دهند ، که خود مزیت بازاریابی خوبی برای Mingtong فراهم می کند.

Shenzhen Duhui Electronic City

http://tehran-shenzhen.com/مساحت مجتمع الکترونیکی دهویی 18000 متر مربع است. این مجتمع تجاری به امکانات پیشرفته تجاری مجهز شده و به صورت یکنواخت به بازار عرضه و تبلیغ می شود همچنین در این مجتمع تجاری انواع سوئیچ ها ، پیچ ها ، سوکت هدفون ، پریزهای برق و قفل های الکترونیکی و غیره فروخته می‌شود.

این مرکز تجاری در نزدیکی ایستگاه مترو واقع شده است ، که به آن امکان می دهد از منابع عمومی شهری به بهترین شکل استفاده کند. با رعایت اصل “راحتی بیشتر و نگرانی کمتر” ، دهوئی تجارت ، ذخیره سازی و حمل و نقل و سایر خدمات را فراهم می کند. این نمایانگر تصویر جدید و خلاقانه از Huaqiangbei است.

گروه تجاری تهران شنزن با دارا بودن نماینده رسمی و متخصص در کشور چین شهر شنزن می‌تواند به شما عزیزان که قصد خرید عمده و واردات کالاهای الکترونیکی از شهر شنزن چین را دارید خدماتی نظیر منبع یابی کالای موردنظر شما ، أخذ قرارداد خرید ، انجام امور حواله، حمل ونقل و ترخیص کالا تا درب فروشگاه یا انبار شما را ارائه دهد .

این مطلب برگرفته شده از سایت Chinaprice24.com میباشد .

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.