دسته بندی :

این مقاله  راهنمای خرید (“تأمین منابع”) از چین و کار با کارخانه های چینی است. 

این مقاله که توسط گروه بازرگانی تهران شنزن Shenzhen  تهیه شده است برای افراد و   کارآفرینانی که محصول جدیدی را توسعه می دهند یا تجارت جدیدی را شروع می کنند که نیاز به تهیه قطعات و مواد اولیه از چین دارند ویا  قصد خرید عمده از کشور چین دارند مفید خواهد بود .

در گذشته ای نچندان دور خرید از  مکانهای دور سخت بود  شما مجبور بودید به مکان مورد نظر سفر کرده و در مکانی نامعلوم با اشخاص مختلفی با سختی فراوان ارتباط برقرار کنید تا نهایتا بتوانید کالای مورد نیاز خودتون با صرف هزینه و وقت زیاد خریداری کنید اما در دوران مدرن تر ، تجارت بین الملل چندان گران و پرخطر نمیباشد  ، اما دسترسی به منابع اصلی برای خرید عمده در کشور چین با توجه به وجود واسطه های فراوان بسیار سخت تر از قبل شده است زیرا کارخانجات فروش عمده در کشور چین تمایلی به تجارت با خرده فروشان را نداشته اند  و معمولا این کار را به ایجنت های فروش واگذار میکردنند  . 

 همانطور که اطلاع دارید ، بزرگترین عامل تغییر در زندگی ما – اینترنت – در اینجا نقشی اساسی دارد.  در 5 سال گذشته تعداد بی شماری از شرکتهای چینی دریافته اند که اگر یک صفحه وب درست کنند و کسی را که دارای انگلیسی کافی برای پردازش سفارش است استخدام کنند ، می توانند بسیاری از واسطه ها را دور بزنند و برای مشتریان بالقوه خود بسیار بیشتر در دسترس باشند .

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
مسائل ایمنی هنگام خرید از چین

اما نکات مهمی که در هنگام خرید از چین و وبسایت های فروش عمده در چین وجود دارد که باید در هنگام خرید به ان توجه فرمایید .

متاسفانه با توجه به هشدار هایی که همواره در این خصوص به خریداران در سراسر دنیا داده شده است اما همچنان شاهد انواع کلاهبرداری ها از مشتریان هستیم موارد بسیاری که تفاوت محصول نهایی با نمونه محصول یکی از رایجترین ان میباشد .

گروه بازرگانی تهران شنزن خدماتی نظیر 

استعلام قیمت 

حواله ارزی

حمل و نقل دریایی و هوایی

تهیه و ارسال سمپل 

بررسی در هنگام بسته بندی 

و ارایه کلیه خدمات بازرگانی در کشور چین خرید امن و مطمینی را برای شما هموطنان عزیزان فراهم میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *