ماشین های بدون راننده در شهر شنزن

ماشین های بدون راننده در شهر شنزن

ماشین های بدون راننده در شهر شنزن ،غول ماشین های سواری شرکت Didi Chuxing (DiDi) شنبه گذشته امتحان سرویس رانندگی خود را در جاده های آزمایشی تعیین شده در کلانشهر شرقی شنزن آغاز کرد.
کاربرانی که از قبل در برنامه تلفن همراه DiDi ثبت نام کرده اند می توانند یک وسیله نقلیه خودمختار را برای یک سواری ازمایشی رایگان درخواست کنند ، تا زمانی که نقاط عزیمت و ورود آنها در شعاع 53.6 کیلومتری شامل کلیه راههای تعیین شده در منطقه مشخص شده در شهر شنزن چین باشد.
دیودی تأیید کرد که پرسنل ایمنی این شرکت در شهر شنزن چین در داخل وسایل نقلیه حضور خواهند داشت تا در مواقع اضطراری مسئولیت رسیدگی به فرمان را در صورت لزوم به دست گیرند. این شرکت همچنین یک مرکز ایمنی برای نظارت بر وضعیت عملیاتی خودرو و ارائه کمک از راه دور در شهر شنزن در صورت لزوم راه اندازی کرده است.

چنگ وی ، مدیرعامل DiDi ، گفت خدمات گرم رانندگان به دلیل ظهور فناوری خود رانندگی ناپدید نمی شوند و با گسترش زنجیره صنعت حمل و نقل در شنزن چین ، شغل های جدید ایجاد می شوند.
ژانگ بو ، مدیر ارشد فناوری در DiDi گفت: این شرکت با اختصاص سفارشات به رانندگان انسانی و روباتیک شروع می کند زیرا وسایل نقلیه خودمختار فقط می توانند در مناطق خاصی کار کنند: و کارآمدترین گزینه تحرک روزانه برای عموم مردم در دنیایی کاملاً پیچیده است. ”

این مقاله توسط گروه بازرگانی تهران شنزن تهیه و منتشر شده است کپی برداری باذکر منبع بلامانع است
از دیگر خدمات ما مشاوره جهت واردات و صادرات به چین واردات و صادرات به روسیه المان ثبت شرکت حمل و نقل ازچین به سراسر ایران دبی حمل کالا از روسیه به سراسر خاورمیانه میباشد

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.