دسته بندی :

روزها و ساعت های پرواز مستقیم به شنزن

روزها و ساعت های پرواز مستقیم به شنزن ،ماهان ایر ، پیشرو و بزرگترین شرکت هواپیمایی بین المللی ایران ، پروازهای مستقیمی بین شنژن و تهران را در فرودگاه (شنزن)شنژن افتتاح کرد.پرواز برنامه ریزی شده از  شنژن  به تهران هر دوشنبه و پنجشنبه و از تهران به شنزن هر یکشنبه و چهارشنبه انجام میشود .ساعت های پرواز بین تهران و شنزن  شرکت هواپیمایی ماهان از تهران به وقت محلی ساعت ۲۱:۱۵  و زمان ورود به فرودگاه شهر شنزن ساعت ۹:۳۰  به وقت محلی میباشد .

ساعت پرواز از شنزن (Shenzhen) به تهران

همچنین ساعت پرواز از شنزن (Shenzhen) به تهران شرکت هواپیمایی ماهان از شنزن ساعت ۲۳:۱۰ به وقت محلی خارج و ساعت ۵:۱۰ به وقت محلی وارد فرودگاه امام خمینی  میشود ، زمان پرواز حدود 8.5 ساعت از تهران تا شنژن و نه ساعت و 10 دقیقه از شنژن به تهران می باشد.هواپیماهای A340-600 با 45 صندلی در کلاس بیزینس و 220 صندلی در کلاس اکونومی  در مسیر جدید مستقر شده اند.

“شنژن” معروف به دره سیلیکون چین

“شنژن” معروف به دره سیلیکون چین ، یکی از موفق ترین مناطق ویژه اقتصادی در چین است و به دلیل موقعیت جغرافیایی برتر ، شکوفایی اقتصاد و بازار ، پایه و اساس صنعت قوی ، علم و نوآوری ، ظرفیت بالای فرهنگی از اهمیت تجاری زیادی برخوردار است. مهدی علیاری ، مشاور ارشد مدیر عامل شرکت ماهان ایر ، در مراسم تحلیف گفت: مبادله تجاری و محیط زیست زیبا “. شهر شنزن باعث  ایجاد این مسیر گردید، ماهان ایر امیدوار است که در توسعه جهانگردی و تجارت ، تعمیق و ارتقاء مناسبات اقتصادی بین دو شهر تهران شنزن نقشی  سازنده داشته باشد.”

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
ماشین های بدون راننده در شهر شنزن

شنزن قطب الکترونیک شهر چین

مسیر جدید 51مین مسیر بین المللی شنژن است ، در حالی که تهران به سومین شهر خاورمیانه تبدیل می شود که پرواز به شنژن را انجام می دهد.ماهان ایر پروازهای برنامه ریزی شده به چین را با دو پرواز هفتگی به شانگهای در سپتامبر 2011 آغاز کرد. شنژن چهارمین مقصد چین Mahan Air به دنبال شانگهای ، گوانگژو و پکن است. این هفته 15 پرواز در هفته بین چین و تهران انجام می شود.ماهان ایر با بیش از 26 سال تجربه ، ماهان ایر بیش از 40 مسیر داخلی و 42 مسیر بین المللی پرواز می کند و سالانه حدود 5 میلیون مسافر را حمل می کند.

روز یکشنبه ، خبرگزاری دولتی ایران گزارش داد که ایران دیگر برای گردشگران چینی نیازی برای گرفتن ویزا ندارند .ایرنا گفت: “کابینه توافق کرده است تا از شرایط ویزا برای اتباع چینی که وارد جمهوری اسلامی ایران می شوند ، چشم پوشی کند.”علی اصغر مونسان رئیس  توریسم به ایرنا گفت که آنها “قصد دارند با استفاده از جاذبه های بیشمار کشورمان ، سالانه 2 میلیون گردشگر چینی را میزبانی کنند.”به گزارش ایرنا ، در طول 12 ماه تا مارس حدود 52000 گردشگر چینی از ایران بازدید کردند.
به تازگی ایران برای افزایش ورود توریست ها ، اعلام كرد كه دیگر گذرنامه های بازدیدكنندگان را تمبر نخواهد كرد و به آنها اجازه می دهد تا از ممنوعیت ورود آمریكا برای مسافرانی كه به جمهوری اسلامی بازدید كرده اند ، را دور بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *