زمان و مکان نمایشگاه علمی شهر شنزن ویژه فارغ التحصیلان و دانشجویان
دسته بندی :

زمان و مکان نمایشگاه علمی شهر شنزن ویژه فارغ التحصیلان و دانشجویان

زمان و مکان نمایشگاه علمی شهر شنزن ویژه فارغ التحصیلان و دانشجویان ،به گزارش پایگاه خبری عصر شنژن ، Shenzhen دو نمایشگاه بزرگ شغلی ، از جمله نمایشگاه شغلی ویژه برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه ملی شهر شنزن و بیست و سومین نمایشگاه شغلی برای فارغ التحصیلان ، در ماه سپتامبر در شهر شنژن چین برگزار می شود.نمایشگاه شغلی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا از 11 سپتامبر در ساعت 2 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر در مرکز ورزشی در شهرک دانشگاه شنژن ، منطقه نانشان برگزار می شود.

برگزارکنندگان این نمایشگاه چه کسانی هستند؟!

برگزارکنندگان این نمایشگاه با دعوت از بیش از 1000 شرکت باکیفیت به شهر شنژن چین که شامل 500 شرکت برتر جهان و 500 شرکت برتر چینی میباشد قصد دارند در خصوص اخرین دستاوردهای علمی در زمینه توسعه و آزمایش نرم افزار و سخت افزار ، مهندسی تحقیق و توسعه ، کارآیی محصول و مدیریت و سایر زمینه های حرفه ای به بحث و تبادل نظر بپردازند .

به منظور دستیابی به میزان بالایی از کارجویان مطابق با جای خالی ، قبل از برگزاری نمایشگاه ، مرکز خدمات اشتغال در Shenzhen شنژن با کالج ها و دانشگاه های مربوطه همکاری خواهد کرد تا شرکت هایی را برای حضور در این نمایشگاه انتخاب کند.
طبق تحلیلی از رشته ها و تعداد فارغ التحصیلان در بین دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا در سال 2019 در شنژن ، این مرکز برای دستیابی به یک انالیز دقیق بین تحصیل و اشتغال ، شرکت ها و پست های خاصی را هدف قرار داده است.همچنین نمایشگاه کار دانشجویی از ساعت 8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر در تاریخ 25 سپتامبر در سالن 1 مرکز همایش ها و نمایشگاه های شنزن چین برگزار می شود.
این نمایشگاه همچنین تفسیر ویژه ای از سیاست ها ، از جمله ارتقاء اشتغال در شنزن چین ، معرفی استعدادها و استارت اپ های خلاق ارائه می دهد.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
جاذبه های گردشگری شنزن 4

این خبر توسط گروه بازرگانی تهران-شنزن تهیه و ترجمه شده است هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *