شرکت بازرگانی تهران-شنزن(کارگو) با دارا بودن دفتر در شهر شنزن مرکز تجاری مهم در کشور چین با هزاران کارخانه‌‌ تولیدی و شرکت‌های بازرگانی در ارتباط بوده و با تکیه بر اطلاعات و تجارب چندین ساله خود تبدیل به بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب برای تجارت با کشور چین گردیده. دفتر شرکت تهران-شنزن(کارگو) در تهران راهی‌ آسان برای هموطنان عزیزمان برای مشاوره سفارش و پیگیری سفارشات است اگر شما نیاز به مشاوره در راستای واردات و صادرات دارید میتوانید از طریق وب سایت رسمی‌ شرکت به آدرس (www.tehran-shenzhen.com) ، همچنین از طریق بخش تماس با ما در وب سایت شرکت با ما در ارتباط باشید . تجارت امن و آسان ارمغان ما برای شما خواهد بود.

تماس با ما : 09124026055 info@tehran-shenzhen.com

پرسش و پاسخ

برخی از سوالات کارگویی

پرسش 1

بله ما از کلیه وب سایت های انلاین میتوانیم کالاهای مورد نظر شما را سفارش دهیم و بعد از جمع اوری در ایران به شما تحویل دهیم و بعد از تحویل هزینه های حمل و نقل و … را به ما پرداخت کنید.

پرسش 2

خیر ما دلار حواله نمیزنیم.ما فقط به صورت یوان میتوانیم هزینه ها را به فروشنده شما واریز کنیم.از فروشنده خود بخواهید ABC بانک خود را ارائه کند تا ما بتوانیم به کارت ایشان پول واریز کنیم.

پرسش 3

ما معمولا هر دو هفته یک بار پارت ارسالی داریم.کلیه بار ها به صورت هوایی ارسال میگردد و بعد از یک هفته به ایران میرسد و حدودا دو هفته نیز کارهای ترخیص و گمرک آن به طول می انجامد.کل پروسه در حدود 20 تا 25 روز طول میکشد.

پرسش 4

ما هر نوع کالایی را میتوانیم حمل و ترخیص کنیم به جز کالاهایی که در حجم و وزن کم به صورت مایع باشد و پودر ها.بقیه کالا ها را میتوانیم انجام دهیم.

پرسش 5

شما به راحتی به فروشنده خود میتوانید بگویید کالای شما را به شنزن ارسال کنند.هزینه پست درون چین بسیار ارزان و مناسب است.

پرسش 6

بله شما به راحتی میتوانید کلیه خرید های خود را از چندین فروشنده انجام دهید و آدرس دفتر چین ما را به فروشنده های خود بدهید.کلیه کالاهای شما پس از جمع شدن بسته بندی شده و به ایران ارسال میگردد.

پرسش 7

بله دفتر ما در چین به راحتی میتواند با فروشنده شما در چین ارتباط بر قرار کرده و کلیه مراحل را به شما کمک کند.