HUAWEI در شهر شنزن رونمایی شد!
دسته بندی :

HUAWEI روز جمعه اولین تلفن همراه 5G خود را در شنزن چین راه اندازی کرد!

HUAWEI روز جمعه اولین تلفن همراه 5G خود را در شنزن چین راه اندازی کرد. تلفن هوشمند Huawei Mate 20 X (5G) با قیمت 6،199 یوان (898 دلار آمریکا) قیمت دارد.هواوی بعد از ظهر جمعه شروع به گرفتن سفارشات برای این گوشی کرد. این گوشی در تاریخ 16 آگوست ابتدا وارد بازار شهر شنزن چین (shenzhen ) و سپس سراسر جهان خواهد شد.

گفته می شود این گوشی در یک محیط آزمایش آزمایشگاهی میزان نزولی دارد و در محیط آزمایشگاهی به 1.85 گیگابیت بر ثانیه می رسد ، این بالاترین میزان در آزمایشگاه تحت همان شرایطی است که تاکنون گزارش شده است.این تلفن هوشمند با استفاده از Balong 5000 ، اولین چیپست 7 نانومتری چند کد 5G هواوی با Kirin 980 ، در حال حاضر تنها تلفن همراه حالت دوگانه 5G در جهان است که به طور همزمان از استقلال / غیراستاندارد (SA / NSA) پشتیبانی می کند و همچنین دوگانه 4G / 5G سیم کارت یو چنگدونگ ، مدیر ارشد اجرایی هواوی گفت: این صفحه نمایش های هوشمند می توانند چندین دستگاه را حتی از مارک های مختلف به یکدیگر متصل کنند ، و همچنین به یک مرکز کنترل برای سیستم خانه های هوشمند در شهر شنزن چین تبدیل شوند.

رئیس بخش تلفن همراه هواوی ، در مراسم راه‌اندازی در شنزن گفت:

او باند ، رئیس بخش تلفن همراه هواوی ، در مراسم راه‌اندازی در شنزن گفت: این تلفن هوشمند در 25 ژوئن اولین مجوز دسترسی به شبکه 5G چین را بدست آورد.یک تست میدانی در مراسم رونمایی در مرکز شهر شنزن چین نشان داد که تنها چند ساعت طول می کشد تا گوشی هوشمند 5G برای دانلود یک بازی 1.9 گیگابایتی بارگیری شود ، در حالی که یک دستگاه 4G فقط 20 درصد بازی را در همین مدت بارگیری کرده بود.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
هوشمند ترین فرودگاه کشورچین کدام است ؟

همچنین در روز جمعه ، هواوی گفت که صفحه نمایش های هوشمند مجهز به سیستم عامل Hongmeng خود به محض اماده سازی برای ورود به مشاغل تلویزیون ، وارد بازار شنزن چین و سپس سراسر جهان خواهد کرد.گفته می شود غول مخابراتی مستقر در شنزن کشور چین سرمایه گذاری خود را در تحقیقات و نوآوری در فناوری 5G طی یک دهه گذشته به طور مداوم افزایش داده است.

این شرکت بیش از 2،000 متخصص و مهندس را در تحقیق و توسعه 5G به کار گرفته است و تا پایان ماه مارس بیش از 10 مرکز تحقیقاتی 5G در سراسر جهان تأسیس کرده است.از ماه ژوئن ، هواوی بیشترین حق ثبت اختراع استاندارد 5G را به موسسه استاندارد ارتباطات از راه دور اروپا در سراسر جهان اعطا کرده بود ، که 20 درصد از کل اختراعات ثبت شده در این زمینه را به خود اختصاص می داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *