آیا پی پال توسط Alibaba.com پشتیبانی می شود؟

 آیا پی پال توسط Alibaba.com پشتیبانی می شود؟

آیا پی پال توسط Alibaba.com پشتیبانی می شود؟  ، خیر ، PayPal هنگام پرداخت تأمین کنندگان در Alibaba.com پشتیبانی نمی شود.  این امر منطقی است زیرا Alipay یک بستر پرداخت مشابه ارائه می دهد.

 آیا پرداخت تامین کنندگان در Alibaba.com از طریق پی پال بی خطر است؟

پی پال معمولاً هنگام پرداخت نمونه محصول استفاده می شود.  در حالی که PayPal یک بستر قابل اعتماد برای پرداخت است ، توصیه می کنیم با استفاده از دروازه پرداخت خود Alibaba ، نمونه محصولات را پرداخت کنید.  از این طریق می توانید مطمئن باشید که وجوه به شرکت درست پرداخت می شود.

چگونه می توانم برای نمونه محصولات موجود در Alibaba پرداخت کنم؟

شما می توانید از تهیه کننده خود بخواهید یک سفارش تضمین تجارت ایجاد کند ، که یک لینک پرداخت ایجاد می کند.  سپس می توانید با استفاده از کارت اعتباری خود ، مستقیماً به تهیه کننده بپردازید تا اطمینان حاصل شود که آنها سریع اقدام به ساخت نمونه محصولات شما می کنند.

 آیا می خواهید برچسب خصوصی یا محصول طراحی شده سفارشی خود را راه اندازی کنید؟

رفتن از طرح نقاشی به محصول نهایی کار سختی است.  برای کمک به شما در مدیریت کل فرآیند – از ایجاد مشخصات تا نمونه گیری و کنترل کیفیت -شرکت بازرگانی تهران شنزن میتواند به شما کمک کند

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
مزایا و مضرات خرید از علی بابا چین

الف.  لیست های تولیدکننده محصولات برچسب خصوصی و OEM

ب.  قالب مشخصات محصول

ج . نمونه برچسب محصولات

د . آموزش ها ، راهپیمایی های ویدئویی و لیست کارهایی که شما را قدم به قدم در کل مراحل راهنمایی می کند

برای اطمینان حاصل خرید از علی بابا چین چه میتوان کرد!

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید بازرسی های با کیفیت ، آزمایش آزمایشگاه و حمل و نقل را مستقیماً از طریق کارگو تهران شنزن چین انجام دهید .  برای اطلاعات بیشتربا ما تماس بگیرید .

ما غالباً سؤالاتی در مورد “چگونگی پرداخت تأمین کنندگان Alibaba” دریافت می کنیم ، اما حقیقت این است که با توجه به مسایل مختلف بانکی میان ایران وسایر کشورها در حال حاضر امکان خرید مستقیم برای کلیه عزیزان میسر نمیباشد .شما عزیزان برای خرید خود میتوانید از طریق شرکت تهران شنزن کلیه پرداخت های خود را پس از اخذ تاییدیه از گروه تجاری ما با اطمینان خاطر انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *