دسته بندی :

از شهر شنزن چین چه می دانید؟

در این مقاله ما در تلاشیم هر انچه که شما قبل از ورود به این شهر و در طول اقامت خود نیاز به دانستن آن دارید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .امروزه شنزن (شنژن) را به عنوان قطب برتر لوازم الکترونیکی دنیا میشناسند شهر شنزن با جمعیتی حدود دوازده و نیم میلیون نفر در کشور چین واقع شده است .

فرودگاه شنزن و طراحی منحصربفرد آن

از شهر شنزن چین چه می دانید؟

شنزن ،شهری که شما در همان بدو ورود به فرودگاه بسیار زیبا و پیشرفته اش، به نام (بن)Shenzhen Bao’an International Airport که به شکل هواپیما طراحی شده است، متوجه میشوید که وارد شهری متفاوت تر و بسیار پیشرفته تری نسبت به دیگر شهرهای چین شده اید. شاید یکی از دلایل آن نزدیکی این شهر به شهر هنگ کنگ است. البته از دیگر همسایگان این شهر میتوان به دونگوان و هویژو اشاره کرد و دسترسی به دیگر شهرها نظیر گوانجو ( گوانگژو ) با قطار (حدود یک و نیم ساعت ) بسیار ساده است.زبان این شهر دوهزارو پنج کیلومتر مربعی چینی ماندارین است و مذهب مردم شهر شنزن بودیسم و تائویسم میباشد.

واحد پول شهر شنزن چیست؟!

شهر شنزن که یکی از بزرگترین شهرهای استان گوانکدونگ در کشور چین است تحت حکومت مرکزی قرار دارد واحد پول این شهر یوان که ار ام بی RMB نامیده میشود این شهر با اب و هوایی گرم سیری و البته مرطوب تابستان هایی بسیار داغ و زمستان هایی خشک و بهاری ابری دارد.مردمان این شهر (Shenzhen ) بسیار مردمانی مهربان و همواره برخوردی دوستانه با گردشگران و تجار دارند.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
هوشمند ترین فرودگاه کشورچین کدام است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *