جاذبه های گردشگری شنزن 2
دسته بندی :

6.مد:

در یکی از مراکز خرید اصلی اینجا قدم بزنید و احساس خواهید کرد که در داخل کلاژی از برش های مجله مد هستید. وقتی نوبت به معرفی خود از طریق مد می رسد، بدون در نظر گرفتن سن و جنسیت، جسور و خلاق هستیم. شنژن شهری جوان است که در همه حرفه ها پیشتاز است، با بیش از ده مرکز خرید در مقیاس بزرگ، محیطی تسهیل کننده برای مد فراهم می کند. به علاوه شنژن استعدادهای زیادی را جذب می کند، هر فردی راه خاص خود را برای بیان مد دارد. فقط با قدم زدن در خیابان، عناصر مد چند متغیره را می بینید. می‌توانم بگویم که ما تلاش جمعی می‌کنیم تا این شهر شیک‌تر به نظر برسد.» جوزفین چان می گوید، دختری که به قول خودش «مد را تا استخوان دوست دارد». برند مد شنژن Jixiangzhai که ظرافت سنتی را با سبک مدرن ترکیب می کند در هفته مد لندن ظاهر شده است.

7. حمل و نقل راحت:

ده سال پیش ما مشتاقانه منتظر تکمیل خط اول مترو بودیم و به مینی‌بوس‌هایی وابسته بودیم که در برخی مواقع کمی فاقد مهارت بودند. در حال حاضر چندین خط مترو در حال فعالیت هستند که حمل و نقل کارآمدی را به بسیاری از نقاط شنژن ارائه می دهند. با پنج خط مترو که به اندازه کافی کل شهر را پوشش می دهد و تقریباً 1000 اتوبوس در حال تردد از صبح زود تا نیمه شب هستند، رفت و آمد از جایی به نقطه دیگر در شنژن همیشه راحت است. تاکسی‌ها در اینجا نسبتاً گران هستند، اما در همه جا وجود دارند – این شهر می‌گوید: “ما به شما کمک کردیم”.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
ایمنی خرید محصولات از چین

8. پیاده روی:

شنژن با مزیت جغرافیایی خود که در یک منطقه تپه ای قرار دارد، دارای برکت است. این بدان معناست که برای رسیدن به آن قله ها مجبور نیستید تمام مسیر را به کشور طی کنید. با چندین مکان پیاده‌روی در دسترس در داخل شهر مانند کوه ووتونگ و کوه نانشان، می‌توانید تکه‌ای از طبیعت و یک تمرین رهایی بخش را بدون هیچ زحمتی برای آماده شدن برای یک سفر طولانی دریافت کنید.

9. سواحل :

ما به تمام آنچه از یک شهر ساحلی انتظار دارید عمل می کنیم. بله، از جمله سواحل گسترده. زیر آفتاب حمام کنید و در سواحل Dameisha و Xichong، دو سواحل عمومی محبوب، آب تنی بزنید. یا اگر یک تجربه ساحل خصوصی لوکس و آرام را ترجیح می دهید، Sheraton Dameisha Resort Shenzhen شما را تحت پوشش قرار داده است. اگر از آن دسته افرادی هستید که هم از آب و هم از شن بدشان می آید، باز هم می توانید با تماشای عبور کشتی های کانتینری در سواحل به اندازه کافی سرگرم شوید.

10.کیفیت هوای مناسب:

در میان کلان شهرهای اصلی در سرزمین اصلی، شنژن احتمالاً تنها شهری است که نه روز از ده روز آسمان آبی دارد. ما کیفیت هوا را برای بهره وری هیولایی توسعه به اندازه سایر شهرهای چین به خطر نینداخته ایم. بنابراین یک نفس عمیق بکشید، زیرا می توانید.

50 Reasons Why Shenzhen is the World’s Best City

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *