شنزن پیش به سوی اقتصادی جهانی
دسته بندی :

شنزن پیش به سوی اقتصادی جهانی

یک مجمع پیشرفته با محوریت تجارت و سرمایه گذاری بین المللی در شهر شنزن Shenzhen صبح امروز در مهمانخانه وزوژو با حضور ده‌ها کارشناس اقتصادی و سیاسی برگزار شد.شانزدهمین دوره “WTO و Shenzhen ” توسط دولت چین و شهرداری شهر Shenzhen شنژن به منظور حمایت وتوسعه اقتصاد پایدار توسط کمیسیون دولت و شهرداری شهر Shenzhen شنژن برگزار شد.این مجمع با محوریت بررسی چالش های کلی جهانی شدن اقتصاد چین و همچنین نقش برجسته چین در سیاست گذاری برای تجارت و سرمایه گذاری بین المللی و نیز بررسی مزایای سرمایه گذاری در شنزن چین اغاز به کار کرد .

هوو جیانگو ، نایب رئیس انجمن چین گفت: “یكی از بزرگترین چالش ها این است كه برخی كشورها به ویژه ایالات متحده تصمیم به ارتقاء حمایت از تجارت ازاد نگیرند كه مطمئناً عملکرد تجارت بین المللی را تضعیف می كند.”همچنین هوو اظهار داشت علاوه بر عدم حمایت از تجارت ازاد ، نگرانی از عدم توازن توزیع سود بین ذینفعان مختلف در اقدامات تجارت بین الملل میتواند به الگوی منصفانه برای تجارت بین المللی لطمه ای جبران ناپذیر وارد کند .

شنزن، به عنوان شهر الکترونیک جهان انتخاب شده است!

شنزن، به عنوان شهر الکترونیک جهان ، انتظارات زیادی ازین نشست دارد. لیو یوهوا ، مشاور تجاری وزارت امور تجارت در امور تجارت جهانی گفت: “ما امیدواریم شنژن بتواند با به اشتراک گذاشتن تجربه خود در تجارت بین المللی و همکاری های اقتصادی چند جانبه نقش بزرگتری را در تجارت جهانی ایفا کند.
“یکی دیگر از سخنرانان مهمان ، جیمز لوکت ، معاون شرکت Huawei Technologies ، عنوان کرد بهره گیری از غول ارتباطات مستقر در شنزن در جهت تجارت آزاد ،به چه اندازه میتواند برای یک شرکت و حتی یک کشور مهم و سود اور باشد .این شانزدهمین سال است که دولت چین در شهر شنژن (شنزن) میزبان تالار گفتگوی “WTO و Shenzhen ” است. نزدیک به 280 کارشناس ، مقامات دولتی و نمایندگان دانشگاه ها و همچنین مؤسسات تحقیقاتی در این مجمع شرکت کردند.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
جاذبه های شنزن

شما میتوانید با عضویت در خبر نامه تهران-شنزن از اخرین تحولات شهر شنزن در حوزه اقتصادی ،فرهنگی، باخبر شوید . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *