دسته بندی :

جاذبه های گردشگری شنزن 5

21.عالی برای استارت آپ ها:

آلفرد چان، یک کارآفرین فناوری اطلاعات از هنگ کنگ، باید از شنژن، سرزمینی پر از فرصت تشکر کند: “وقتی سه سال پیش استارتاپ خود را تأسیس کردم، متوجه شدم که سیستم فناوری اطلاعات در سرزمین اصلی هنوز کامل نشده است.” به دلیل نزدیکی بین این دو مکان، آلفرد توانست فوراً بین شرکت های فناوری اطلاعات در شنژن و هنگ کنگ مقایسه کند و بر اساس مشاهدات خود، کیفیت محصول و خدمات خود را برای برآوردن نیازهای مشتریان در چین اصلاح کرد. داستان‌هایی از این دست تنها یکی از میلیون‌ها استارت‌آپ درخشان در بسیاری از مناطق مختلف در شنژن است که باز بودن، صمیمیت و تغییرات مداوم آن را به مکانی تبدیل می‌کند که رویاها را پرورش می‌دهد.

22.دیگ ذوب غذاهای چینی و جهانی :

خارجی ها تمایل دارند که اهمیت غذا در فرهنگ چینی را دست کم بگیرند. اصولا غذا مقدس است، مراسم عروسی ما به جای کلیساها در رستوران ها برگزار می شود. با توجه به تصویر کلان، اکنون فرهنگ غذایی را در متنوع ترین شهر از نظر فرهنگی متصور شوید: این بدان معناست که شنژن یک دیگ ذوب از غذاهای چینی از غذاهای کانتونی خودمان است که شامل غذاهای دریایی تازه محلی گرفته تا غذاهای سیچوان و دانگ بی، و همچنین غذاهای سراسر جهان است. . تا به حال تاکو را در تکیلا کایوت، یا ماسالا مرغ را در هند کوچک امتحان کرده اید؟ آنها مطمئناً قدرت تسکین قلب های دلتنگ شما را دارند.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
خرید عمده از کشور چین

23.کشتی که شناور نیست:

Sea World در Shekou توسط یک کشتی باشکوه با یک هتل و یک بار در داخل مشخص شده است. کل منطقه اطراف آن مملو از بارها و رستوران هایی است که معتبرترین غذاهای جهانی را سرو می کنند. در برخی از شب ها، عابران پیاده که پس از صرف یک شام لذت بخش به پیاده روی می پردازند، با یک نمایش موزیکال تماشایی فواره شگفت زده می شوند. آیا می توانید مکان بهتری برای قرار فکر کنید؟

Kingkey 100.24:

آیا ما به داشتن چهاردهمین ساختمان بلند دنیا افتخار می کنیم؟ کاملا! این شگفت‌انگیز شکل‌دار دوکی، آسمان را با چنان عزم قاطعانه‌ای سوراخ می‌کند که شنژنرز آن را نمایانگر پیشرفت و شجاعت می‌داند که خود ما مجسم می‌شویم. بدون نگاه کردن به هتل پنج ستاره و بار روی پشت بام داخل، شنژن را ترک نکنید، جایی که می‌توانید طعم خارق‌العاده ما را بچشید.

25.نمای شب:

یک کلان شهر بدون یک صورت فلکی شگفت انگیز از چراغ های شب چیست؟ بگذارید این عکس ها خودشان صحبت کنند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *