دسته بندی :

کارآفرینان و استارت آپ ها، شهر شنزن در انتظار شماست!

کارآفرینان و استارت آپ ها، شهر شنزن در انتظار شماست! ،یک شرکت کانادایی با همکاری بنیاد شنزن برای مبادلات و همکاری های بین المللی ، شنژن Shenzhen دیلی ستونی به نام “شهر پلاس” را برای معرفی کارآفرینان خارج از کشور که مشاغل را در شهر شنزن چین آغاز کنند افتتاح می کند.
در دو ماه آینده ، این بنیاد با  استارتاپ های متقاضی از سرتاسر جهان در شهر شنزن مصاحبه خواهد کرد که در کنترل هوشمند ، IoT ، تجارت الکترونیکی ، تجارت ، معماری ، تصویربرداری 3 بعدی و فناوری های هولوگرافی فعالیت می کنند. این موضوع ، تنوع ، سرزندگی ،و پشتکار شهر شنزن را در راه رسیدن به یک شهر نوآوری نشان می دهد.

محصولات علمی دیگر آنها:

محصولات علمی دیگر آنها ،سیستم ICE Foresight ، هر دو تصویر 2D و 3D را با یک میدان دید کامل 360 درجه ، دستگاه های بهتر از محصولات توسعه یافته توسط Abbott و J&J ارائه می دهد ، که تنها قادر به تهیه تصاویر 2D با یک زمینه 90 درجه هستند.به گفته لی ، دلیل اصلی حرکت آنها به شنزن این است که شنژن یک شهر نوآوری است. حضور استعدادهای فراوان در منطقه این امکان را برای شرکت برای دستیابی به توسعه پایدار فراهم می کند.
وی گفت: “آنها نه تنها در چین بلکه در كانادا نیز تیم های درخشانی دارند كه برای هماهنگی مشاغل راحت است. علاوه بر این ، آنها می توانند به ما در یافتن منابع به موقع از دولت چین کمک کنند. ” او خاطر نشان کرد شهر شنزن اماده پذیرای کسانی که در زمینه استارت آپ در سراسر جهان فعالیت دارند میباشد .

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
هوشمند ترین فرودگاه کشورچین کدام است ؟

لیو هوانمینگ ، مدیر عامل شرکت علمی گفت: Sci هر سال سه فعالیت مارکت تجاری را برگزار می کند ، یعنی مسابقه نوآوری Sci ، جشنواره نوآوری علمی تخیلی و انجمن نوآوری علمی ، برای ترویج تبادل نوآوری بین چین و سایر نقاط جهان .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *