شرکت بازرگانی تهران-شنزن(کارگو) با دارا بودن دفتر در شهر شنزن مرکز تجاری مهم در کشور چین با هزاران کارخانه‌‌ تولیدی و شرکت‌های بازرگانی در ارتباط بوده و با تکیه بر اطلاعات و تجارب چندین ساله خود تبدیل به بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب برای تجارت با کشور چین گردیده. دفتر شرکت تهران-شنزن(کارگو) در تهران راهی‌ آسان برای هموطنان عزیزمان برای مشاوره سفارش و پیگیری سفارشات است اگر شما نیاز به مشاوره در راستای واردات و صادرات دارید میتوانید از طریق وب سایت رسمی‌ شرکت به آدرس (www.tehran-shenzhen.com) ، همچنین از طریق بخش تماس با ما در وب سایت شرکت با ما در ارتباط باشید . تجارت امن و آسان ارمغان ما برای شما خواهد بود.

تماس با ما : 09124026055 info@tehran-shenzhen.com

همکاران

سارا

شنزن
شرکت تهران-شنزن با باربری(کارگو) امن خود و تضمین کالاهای شما آماده ارائه خدمات باربری از شهر شنزن(چین) به تهران می باشد.همچنین میتوانید خرید و فروش قطعات الکترونیک و ماینینگ هم داشته باشید.

حسین

تهران-شنزن
با توجه به نوسانات نرخ ارز و ارز دیجیتال جهت اطلاع از آخرین قیمت و همچنین قیمت باربری کالاها از شنزن(چین) به تهران با سایت تهران-شنزن تماس بگیرید
تشکر

محمود

تهران
شرکت تهران-شنزن با توجه به خرید و فروش ماینر و قطعات الکترونیک از شهر شنزن به صورت مستقیم و باربری امن آن،24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی است.