تکنولوژیهای  برتر مورد استفاده  در شنزن چه هستند ؟
دسته بندی :

تکنولوژیهای  برتر مورد استفاده  در شنزن چه هستند ؟

تکنولوژیهای برتر مورد استفاده در شنزن چه هستند ؟ ،سال 2021، سالی بود که شنزن حملات تمام عیار علیه صنعت فناوری چین را انجام داد.

از آنتی تراست گرفته تا امنیت داده ها، وام آنلاین تا استخراج کریپتو و بازی های آنلاین گرفته تا یادگیری آنلاین، رگولاتورها همه چیز را تحت تأثیر قرار داده اند و در سال 2022 می توانیم

منتظر حرکت های دیگری علیه غول های فناوری چین باشیم. اما کارآفرینان فناوری شنزن انعطاف پذیر و (هنوز) نوآور هستند. آنها ضمن همسویی با اولویت های سیاست پکن، زمینه جدیدی را ایجاد خواهند کرد. گروه تجاری تهران شنزن با سالها تجربه در امر خرید و منبع یابی کالا از شنژن در خدمت شماست.

در اینجا شش مورد از نوآوری‌های فناوری که در شنزن استفاده میشود و پیامدهای جهانی دارند آورده شده است.

1.شنزن می تواند بازی متاورس را رهبری کند.

در سال 2021، متاورس در چین به همان اندازه گرم است که در سطح جهان، اگر نه بیشتر.

متاورس (元宇宙) نه تنها یکی از محبوب ترین عبارات عامیانه اینترنتی در چین است، بلکه در واقع یکی از مناطقی است که چین در آن مزایای بسیار زیادی دارد.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
معرفی چند غذای خطرناک از چین

2.فناوری آب و هوا می تواند اوج بگیرد

بازگشت به دنیای واقعی: روئی ما، سرمایه‌گذار و تحلیلگر فناوری چین که میزبان پادکست Tech Buzz China است، به پروتکل گفت که از بخش فناوری آب و هوای چین هیجان‌زده است زیرا دولت چین سیاست‌های افزایش انرژی‌های تجدیدپذیر و سایر تلاش‌های کربن‌زدایی را در اولویت قرار داده است.

پکن در اکتبر متعهد شد که اقداماتی را انجام دهد تا انتشار کربن را قبل از سال 2030 به اوج برساند

و تا سال 2060 به بی طرفی کربن دست یابد. این به چین 8 سال فرصت می دهد تا نقطه اوج انتشار کربن خود را پیدا کند و پس از آن، تنها 30 سال برای خود فرصت دارد تا به آن برسد. بی طرفی کربن ما معتقد است که افت شدید “فرصتی عظیم” برای شرکت‌های بخش فناوری آب و هوا ایجاد می‌کند. این شامل سازندگان خودروهای انرژی جدید و تامین کنندگان باتری آنها می شود.

3.یک رونق احتمالی فناوری منبع باز

کوین زو – مدیر فناوری، سرمایه‌گذار و نویسنده خبرنامه Interconnected – سالی را برای ایجاد فناوری منبع باز از چین پیش‌بینی می‌کند زیرا وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین (MIIT) انتظارات سطح بالایی را برای این بخش بیان کرده است.

4.سالی مهم برای eCNY

دولت‌های محلی و مرکزی برنامه‌های آزمایشی متعددی را در طول سال ۲۰۲۱ اجرا کردند تا ارز دیجیتال بانک مرکزی چین را به پذیرش کامل نزدیک‌تر کنند. سال آینده، بانک خلق چین ارز دیجیتال خود را در طول بازی های المپیک زمستانی پکن در سطح جهانی عرضه خواهد کرد.

Xu گفت: «2022 سالی است که باید ببینیم که eCNY چه به عنوان یک محصول و هم به عنوان بخشی از فناوری مالی زیرساختی چقدر خوب خواهد ماند. «سطح بلوغ آن – یا فقدان آن – به کشورهای دیگر که با [ارزهای دیجیتال بانک مرکزی] خودشان آزمایش می‌کنند، سیگنال می‌دهد که آیا eCNY مدلی است که ارزش تقلید را دارد یا خیر، که در کل تأثیر جهانی چین را نیز دخیل می‌کند.»

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
در شنزن طعم غذاهای خیابانی را بچشید

5.قوانین الگوریتم می توانند یک هنجار جهانی را تعیین کنند

شیائومنگ لو، مدیر بخش ژئوتکنولوژی گروه اوراسیا، در مورد مقررات فنی صحبت کرد، به پروتکل گفت که از تماشای تلاش های رو به رشد چین برای شکل دادن به چشم انداز نظارتی الگوریتم جهانی در سال 2022 هیجان زده است.

6.حکمرانی هوش مصنوعی قابل اجرا می شود

در حالی که به هوش مصنوعی می پردازیم، مت شیهان، که به عنوان همکار در بنیاد کارنگی برای صلح بین المللی در مورد مسائل فناوری جهانی با تمرکز بر چین تحقیق می کند، گفت که دولت چین در حال ورود به “مرحله جدید شگفت انگیزی” در نحوه تنظیم و اداره هوش مصنوعی است.

شیهان گفت: «حکومت هوش مصنوعی» و «هوش مصنوعی اخلاقی» به دو واژه مهمی تبدیل شده‌اند

که اغلب در اسناد سیاست‌گذاری دولتی و اسناد شرکتی ظاهر می‌شوند، زیرا پکن برای به کارگیری هوش مصنوعی در اقتصاد و جامعه چین تلاش زیادی کرده است. در نتیجه، برخی از کاربردهای تکنیک‌های یادگیری ماشینی دچار مشکل شده‌اند. شیهان فکر می کند، اما این به زودی تغییر خواهد کرد.

منبع https://www.protocol.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *