دسته بندی :

کارگو در امور حمل ونقل به چه معناست؟

گروه تجاری تهران-شنزن بادراختیار داشتن کادری مجرب وحرفه ای در رابطه با امور حمل ونقل بین المللی وبازرگانی وتسلط به زبان های چینی وانگلیسی خدمات قابل قبولی را به مشتریان ارائه می کند.

این شرکت با دارا بودن دفتر در شهر شنزن کشور چین با هزاران کارخانه و تولیدی و شرکت هایی بازرگانی در ارتباط بوده است. کارشناسان مجرب شرکت باتوجه به نیاز مشتری و بررسی کالاهای مورد نیاز؛ بهترین انتخاب را به مشتری معرفی کرده و درصورت تایید، خرید مستقیم را دستور کار خود قرار می دهند.

شرکت تهران -شنزن (کارگو) محدودیتی در مورد مقصد ندارد و آماده ارائه خدمات به تمام نقاط جهان می باشد.

برخی ازخدمات کارگو تهران _شنزن:

خرید کالا، مشاوره رایگان، انبارداری در مبدا وجمع آوری کالا های خریداری شده وارسال به بنادر ایران؛

ترخیص کالا از گمرک ها در کوتاه ترین زمان، حمل ونقل هوایی کالا از شنزن چین، حمل ونقل دریایی، اخذ مجوزات لازم، بیمه باربری کالا و بسته بندی.

کارگو به محصول یاکالایی گفته می شود که قرار است به صورت هوایی، دریایی و زمینی حمل شود؛ در زبان انگیلسی  اینگونه بیان شده است تمامی مواد،کالا و مال اتجاره که به صورت حمل هوایی، زمینی ودریایی یا دارای هرگونه رسید شرکت حمل کننده می باشد.

کارگو هوایی:

حمل بار به صورت هوایی یکی از روش های کارگو در شرکت تهران _شنزن می باشد که به صورت عمده وجزئی از چین به سراسر دنیا انتقال داده می شود.

مواردی که در این شرکت مورد بررسی قرار میگرد بازدید ومشاوره رایگان در مورد بسته بندی باکیفیت استاندارد و تهیه ی لیست بسته بندی، صدور بارنامه، انجام امور گمرکی، پیگیری بار و تشریفات مربوط.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
کمک فنرهای هوشمند بر روی گوشی های اپل

توجه داشته باشید در حمل ونقل هوایی دو واحد وزن حقیقی Grossweight یا وزن حجمی Volumeweight مورد محاسبه قرارمیگیرد. هزینه کرایه حمل هوایی متناسب با افزایش محموله نرخ واحد کاهش می یابد.             

از بزرگ ترین کارگو های هوایی جهان میتوان به ایرباس بولگا ساخت شرکت ایرباس با توان حمل ونقل 47 تن اشاره کرد.

کارگو دریایی: 

حمل دریایی بیشتر اوقات شامل دریافت و ارسال کانتینر بصورت کامل(FCL) جزئی(LCL)یا رو رو(Vessel Ro Ro)انجام میشود. درصورت خرید مستقیم از شهر شنزن کشور چین، شرکت تهران-شنزن میتواند محصولات شما را به بندر دبی یا بنادر دلخواه شما ارسال کند.

شرکت باربری تهران -شنزن (کارگو) بادراختیار داشتن کادری مجرب وحرفه ای در رابطه با امور حمل ونقل بین المللی وبازرگانی وتسلط به زبان های چینی وانگلیسی خدمات قابل قبولی را به مشتریان ارائه می کند.

این شرکت باربری با دارا بودن دفتر در شهر شنزن کشور چین با هزاران کارخانه وتولیدی وشرکت هایی بازرگانی در ارتباط بوده است. کارشناسان مجرب شرکت باتوجه به نیاز مشتری و بررسی کالاهای مورد نیاز؛ بهترین انتخاب رابه مشتری معرفی کرده ودرصورت تایید، خرید مستقیم را دستور کار خود قرار می دهند.

شرکت حمل و نقل تهران -شنزن (کارگو) محدودیتی در مورد مقصد ندارد و آماده ارائه خدمات به تمام نقاط جهان است.

برخی دیگر ازخدمات کارگو تهران _شنزن:

خرید کالا، مشاوره رایگان، انبارداری در مبدا و جمع آوری کالا های خریداری شده و ارسال به بنادر ایران؛

ترخیص کالا از گمرک ها در کوتاه ترین زمان، حمل ونقل هوایی کالا از شنزن چین، حمل و نقل دریایی، اخذ مجوزات لازم، بیمه باربری کالا و بسته بندی.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
ماشین های بدون راننده در شهر شنزن

ترخیص کار:

ترخیص کار های شرکت تهران -شنزن محصولات شما را در گمرک ایران در سریع ترین زمان و هزینه کم ترخیص خواهند کرد و تمامی مسئولیت های محصول شما از خرید تا ترخیص را تضمین میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *