در کار حمل و نقل باربری، S / O به چه معنی است؟
دسته بندی :

در کار حمل و نقل باربری، S / O به چه معنی است؟

در کار حمل و نقل باربری، S / O به چه معنی است؟ ،در بین حمل و نقل باری ، عموماً S / O مخفف یا اختصار سفارش حمل و نقل تلقی می شود که می توان آن را به عنوان اخطار حمل و نقل ، دستورالعمل حمل و نقل ، تأیید رزرو و مواردی از این دست بیان کرد . در حقیقت ، در جنوب چین S / O محبوبیت بیشتری دارد ، اما S / O به ندرت در شمال ذکر می شود ، اما به آن لیست چمدان و لیست بسته بندی گفته می شود. (فقط برای حمل کانتینر ، و اگر محموله های فله ای باشد )اگرچه نوع ان متفاوت است ، اما دقیقاً یکسان عمل میشود.

S / O توسط چه ارگانی صادر می شود؟

S / O توسط شرکت حمل و نقل صادر می شود. بعد از رزرو حمل و نقل در شهر شنزن ، به کارگو حمل و نقل مستقر در شنزن چین  شما از گروه بازرگانی تهران شنزن S/O دریافت خواهید کرد و این نشان می دهد که شرکت حمل و نقل تهران شنزن (Shenzhen) فضایی را به شما اختصاص داده است شما رزرو خود را تأیید کرده اید می توانید کانتینر و نوع بسته بندی محصول خود را انتخاب کرده و طبق دستورالعمل S / O آن را بسته بندی کنید. بنابراین S / O گاهی اوقات بارنامه خوانده می شود. البته بهتر است شما کانتینر مورد نظر خود را در سریعترین زمان انتخاب کنید ، زیرا باید کانتینر را در سریعترین زمان ممکن  برگردانید ،در غیر این صورت  باید هزینه اضافی پرداخت کنید.بهتر است این کار را بعد از گرفتن S / O انجام دهید.

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
ماشین های بدون راننده در شهر شنزن

اولین قدم بعد از گرفتن S / O چیست؟!

در حقیقت ، پس از گرفتن S / O ، اولین قدم “سفارش” و رفتن به محل تعیین شده است (شرکت های حمل و نقل مختلف متفاوت هستند) پس از بارگیری کالا ، درب را با مهر و موم کنید و سپس بارگیری را تمام کنید. جعبه اجناس به محل معین بازگردانده می شود پس از ورود به محل مورد نظر اطلاعات ورود را به گمرک می فرستد پس از دریافت اطلاعات ورود ، گمرک می تواند کالا را به طور رسمی اعلام کند.اطلاعات نمایش داده شده در S / O بسیار جامع است ، از جمله:آرم و نام شرکت حمل و نقل و کلمات سفارش حمل یا تأیید رزرو ، شماره S / O (شماره سفارش حمل و نقل معمولاً همچنین شماره قبض حمل بار است)

نام کشتی / سفر (کشتی / سفر) ) ، بندر POL عزیمت ، بندر POD تخلیه ، بندر ترانزیت

تاریخ تخمین زده شده ETD  ، تاریخ بسته شدن ، زمان ارسال نوع بسته و نوع کانتینر (نوع ظرف) / اندازه)

پیمانکار ، ترمینال تمام عیار ، وزن ناخالص ، جزئیات تماس با حیاط و موارد احتیاطی.

به طور کلی اعتقاد بر این است که S / O فقط برای حمل و نقل کامل  دریایی است.

کارگو تهران شنزن مستقر در شهر شنزن چین اماده کلیه خدمات باربری ، بررسی اصالت کالا، خرید انلاین از وبسایت های خارجی (علی بابا، امازون …) میباشد. لطفا در صورت نیاز به مشاوره از طریق راه های ارتباطی ما با ما در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *