میزان درآمد برای یک ماه در شنزن چین چقدر است ؟
دسته بندی :

میزان درآمد برای یک ماه در شنزن چین چقدر است ؟

میزان درآمد برای یک ماه در شنزن چین چقدر است ؟ ، کارگران کارخانه جات تولید قطعات الکترونیک شنژن در یک ماه چقدر می تواند حقوق بگیرند؟ برخی از افراد می گویند دریافت 5000 یوان حقوق در شنژن بسیار کم است امروز در این مقاله ما حقوق واقعی کارکنان در کارخانه جات الکترونیکی شنزن را به شما می گویم .
کارخانه جات شنژن دارای حقوق ثابت 2200 یوان ،بابت کار در پنج روز و هشت ساعت است ، 21.75 روز در ماه یک تغییر طبیعی است، بیشتر از هشت ساعت ، اضافه کاری در نظر گرفته می شود. آخر هفته ها هشت روز در ماه ،که چهار روز در ماه اضافه کاری مانعی ندارد .
بسیاری از کارخانجات الکترونیکی در شنزن چین یک سیستم 26 روزه در ماه استفاده می کنند. آنها هر روز 12 ساعت را در کارخانه می گذرانند ، دو ساعت غذا می خورند و 10 ساعت در روز کار می کنند. اضافه کار آخر هفته ها 25.28 یوان در ساعت است ، و اضافه کار در آخر هفته 252 است. کار اضافی را می توان به تعطیلات آخر هفته به 40 ساعت در روز یا یک ماه افزایش داد. به عبارت دیگر ، کار اضافی عادی 44 ساعت در ماه که معادل 834.42 یوان است حقوق پایه 2200 یوان بعلاوه اضافه کار فقط 4041 یوان در ماه است ، به علاوه سایر کمک هزینه های حضوری کامل ، حقوق ماهیانه حدود 4500 یوان. که ازین حقوق به طور معمول ، غذا ، آب و برق ، بیمه و یک صندوق مسکن ماهانه کسر می شود. این حقوق واقعی کارخانه الکترونیک شنژن است.
با توجه به اینکه امروزه شهر شنزن چین به قطب لوازم و قطعات الکترونیکی دنیا بدل شده است بسیاری از تولیدکنندگان داخلی تمایل به حضور و احداث تولیدی های صنعتی خود در بخش الکترونیک در شهر شنزن چین دارند ازین رو شرکت بازرگانی تهران شنزن Tehran-Shenzhen می‌تواند به شما کمک کند تا با دانستن تمام جزئیات سرمایه‌گذاری در این خصوص گامی محکم و استوار بردارید .

این مطلب رو از دست ندین!!! ؟؟
شهر شنزن چین کلید فناوری توسعه lo T

این مقاله توسط کارشناسان شرکت بازرگانی تهران شنزن اماده و منتشر شده است انتشار آن با ذکر منبع بلامانع است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *