هوشمند ترین فرودگاه کشورچین کدام است ؟

هوشمند ترین فرودگاه کشورچین کدام است ؟

هوشمند ترین فرودگاه کشورچین کدام است ؟ ،مقامات هواپیمایی شنزن چین روز سه شنبه در مورد حمایت از فرودگاه بین المللی شنژن در تبدیل شدن به یک فرودگاه فوق هوشمند از طرح جدیدی رونمایی کردند.در یک نشست غیر حضوری در فرودگاه شنژن که به طور مشترک توسط فرودگاه و بخش فن آوری شرکت هواوی برگزار شد ، اداره مرکزی منطقه ای و جنوبی CAAC دستاوردهای ساخت فرودگاه هوشمند و ایمن و بسیار کارآمد ، سازگار با محیط زیست و فرودگاه راحت و هماهنگ با نام “آغوش تحول دیجیتال ، سرعت بخشیدن به ساخت و ساز فرودگاه های هوشمند” ، را در بهبود تحول دیجیتال و ساخت فرودگاه های هوشمند ارائه داد.

فرودگاه شنژن معیار فرودگاه های هوشمند و ارتفاعی برای کاربرد فناوری جدید

در این طرح ، دولت گفته است که فرودگاه شنژن معیار فرودگاه های هوشمند و ارتفاعی برای کاربرد فناوری جدید خواهد بود. تا سال 2030 ، دیجیتالی سازی کاملاً با مشاغل فرودگاهی یکپارچه خواهد شد و فرودگاه یک فرودگاه نمایشی برای ساخت و سازهای هوشمند خواهد بود که روشنفکری آن به یک سطح پیشرو در جهان خواهد رسید.فرودگاه شنژن و هواوی به طور مشترک گزارش تحول دیجیتالی را در این مجمع منتشر کردند و دیدگاه ، مأموریت ، برنامه ها و مسیرهای مربوط به تحول دیجیتالی و ساخت فرودگاه های هوشمند را معرفی کردند و تجربه شنژن چین را به سایر فرودگاه ها ارائه دادند.

در این همایش که در شهر شنزن چین برگزار شد ، فرودگاه شنژن نیز سیستم های هوشمند خود را به نمایش گذاشته است ، از جمله تخصیص پیش بندهای پارکینگ برای هواپیماها ، یک مرکز عملیات امنیتی و بررسی های تشخیص چهره.به عنوان بخشی از برنامه فرودگاه آینده ، اقدامات امنیتی امنیتی را آغاز کرده است که در شناسایی اسناد شناسایی جعلی مفید هستند. گذرگاه های مجهز به سیستم تأیید هویت خودکار ، سیستم تشخیص چهره ، سیستم انتقال چمدان ، سیستم اسکن اشعه ایکس هستند. ، سیستم بررسی بدنه ، ایستگاه کار مجدد بررسی چمدان و سیستم تطبیق چمدان مسافر.

در فرودگاه شهر شنزن چه موارد امنیتی رعایت می شود!

مسافران می توانند با استفاده از سیستم تشخیص چهره و شناسه چهره ، چک را انجام دهند. سیستم تطبیق چمدان مسافر مانع از اشتباه گرفتن چمدان حمل بار سایر مسافران می شود. دستگاه بررسی بدنه موج میلی متر باعث بهبود سطح ایمنی در ضمن بهینه سازی تجربه بررسی ایمنی برای مسافران. آمار نشان می دهد بهره وری از معابر هوشمند 1.5 برابر بیشتر از بررسی های امنیتی سنتی است. آنها می توانند 220 مسافر در ساعت را اداره کنند.

براساس داده های بزرگ و هوش مصنوعی ، هواوی به بهینه سازی استفاده از غرفه های تماسی و افزایش نرخ مستقیم شبانه روزی در هر سال 7 درصد کمک کرده است و این امر باعث می شود سالانه 4 میلیون مسافر از استفاده از اتوبوس های شاتل استفاده کنند.

فرودگاه شنژن چین حدود 50 میلیون مسافر در سال را در اختیار دارد و پیش بینی می شود این تعداد تا پایان سال 2020 به 55 میلیون نفر برسد. این فرودگاه توسط سازمان بین المللی هواپیمایی (ایكائو) برای نمایش فرودگاه آینده آماده انتخاب شده است.

این مقاله توسط گروه بازرگانی تهران شنزن تهیه و ترجمه شده است هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

از خدمات ما ، حمل و نقل بین الملل شنزن ، کارگو شهر شنزن چین ، حواله ، استعلام قیمت ، استعلام کمپانی ، اجاره سوییت ،اپارتمان مبله در شهر شنزن چین ، خدمات مترجم در شنزن چین میباشد

008613631652402

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.